o Vagabundovi

Začínal jsem tetovat cívkovým strojkem, ale pak jsem ho odložil. Teď se věnuju handpoke tetování, protože si rád určuju vlastní tempo. Baví mě ten pomalý proces, kdy tetování vzniká seskupováním teček. Trvá to déle, ale prožitek a výsledek za to stojí.

Nepotetuju kohokoli. Nevytetuju cokoli. Tetování je pro mě intimní záležitost. Proces u kterého potřebuju cítit vzájemné propojení mezi mnou a tetovanou osobou. Nemám mobilní telefon ani profily na sociálních sítích. Občas sice komunikuju přes e-mail, ale preferuju osobní domluvu. Kdo chce, cestu si ke mně najde.

Na webu mám i kresby, které pro tetování nejsou zrovna optimální. Vhodnější jsou třeba na pohlednice, plakáty, potisky textilií nebo do komixů a jiných publikací. Pokud je chceš na něco použít, udělej to. Jsou k volnému šíření pro nekomerční účely. Uvítám však uvádění zdroje.

Upozorňuji, že žádná kresba nikoho k ničemu nenabádá, nic nepropaguje ani nepodporuje. Jsou to jenom obrázky. Nic víc, nic míň!

Provádím také aplikaci piercingu. Orientuju se především na piercing nosu, rtů, uší, ale také některé druhy intimního pircingu genitálií.